У Монако стартував ралі-марафон "Африка Еко Рейс".

Днями у Монако відбувся урочистий захід, присвячений старту трансконтинентального ралі-марафону "Африка Еко Рейс". Після свята учасники вирушили на поромі до Марокко, де вже розпочалася спортивна програма змагання.

Змагальна частина перегонів розпочалася першого січня 2019 року у Надорі. У перегонах візьмуть участь спортсмени із 30 країн світу. Їм належить подолати понад 6 тисяч кілометрів.

Росія буде представлена одразу шістьма екіпажами. Серед них Олексій Титов та Андрій Русов, брати Купріянови. Також цього року вперше бере участь заводська команда "ГАЗ Рейд Спорт". Російський гонщик, промоутер Гран-прі Росії Олексій Титов зробив свою кохану пропозицію прямо на стартовому подіумі 11-го випуску ралі-марафону «Африка Еко Рейс 2019».

Спортивна програма ралі включає 12 етапів. Фініш відбудеться 13 січня на Рожевому озері у Дакарі.

На розминковій дистанції серед росіянин найкращий час показав Олексій Тітов, котрий у класі позашляховиків приїхав до фінішу восьмим.